Napísali o nás

Napsali o nás

OCENENIA WINNER OF THE YEAR

V roku 2022 sme sa stali víťazom nezávislých testov spoločnosti COMBO CZ/SK v kategórii zloženie, účinnosť a dizajn. Vďaka tomu sme sa stali lídrom na českom a slovenskom trhu.

Napsali o nás

OCENENIA OBJAV V ROKU 2022

Kolagén B.ESTĒE získal titul OBJEKTÍV ROKA v súťaži Pro-Aging Beauty Awards prestížneho časopisu HARPERS BAZAAR! Súťažiť v tvrdej konkurencii omladzujúcich produktov si vyžaduje výnimočné vlastnosti. Ďakujeme @harpersbazaarcz za toto veľké uznanie výnimočnej kvality a vlastností kolagénu B.ESTĒE! Veľmi si to vážime!

Napsali o nás

OCENENIA LUXURY AWARDS 2022

Získali sme prestížne ocenenie LUXURY BEAUTY AWARDS 2022, v ktorom zažiaril náš kolagén B.ESTĒE! Ďakujeme za toto skvelé ocenenie @luxury_cz! Veľmi nás to teší!

Napsali o nás

Harper's Bazaar

Októbrové vydanie časopisu HARPERS BAZAAR PRO-AGE oslavuje krásu v každom veku. Je plné tipov na krásu, rituálov a kozmetických pomôcok. Najlepší kolagén na trhu - B.ESTĒE nemôže chýbať????

Napsali o nás

ELLE

Novembrové číslo časopisu ELLE je ako vždy plné inšpirácie a tipov na najnovšie trendy v móde a kozmetike. Nájdete tu všetko, bez čoho sa na jeseň nezaobídete! Kolagén B.ESTĒE je súčasťou rubriky Beauty News, čo nás veľmi teší.

Napsali o nás

MARIANNE

Novembrové číslo časopisu MARIANNE je ako vždy plné skvelých článkov a noviniek zo sveta módy a krásy! Hviezdou novembrových kozmetických noviniek je kolagén B.ESTÉE, čo nás veľmi teší a za čo vám veľmi pekne ďakujeme! ???? @mariannemagazine

Napsali o nás

DOLCEVITA

Decembrové číslo časopisu Dolce Vita je malou oslavou toho najlepšieho, čo sa v uplynulom roku urodilo v českej architektúre, dizajne, kozmetike a móde. Sme radi, že v tomto sviatočnom čísle nájdete aj náš kolagén B.ESTĒE, ako skvelý typ na vianočný darček, ďakujeme! @dolcevitacz

Napsali o nás

LUXURY

Časopis LUXURY GUIDE definuje luxus a oslovuje najnáročnejšiu klientelu. Decembrové vydanie prináša to najlepšie zo sveta módy, krásy a životného štýlu. Okrem toho v ňom nájdete prestížne ocenenie LUXURY BEAUTY AWARDS 2022, v ktorom zažiaril náš kolagén B.ESTĒE! Ďakujeme za toto skvelé ocenenie @luxury_cz! Veľmi nás to teší!