O nás

Kolagén B.ESTÉE obsahuje najefektívnejšie množstvo prvotriedneho rybieho kolagénu typu I, II a III, ktorý ako jediný dokáže telu dodať všetky potrebné typy kolagénov, ktoré je potrebné s pribúdajúcim vekom doplňovať. Kolagén typu I pre dokonalú pokožku, nechty, vlasy, kolagén typu II pre vitalitu chrupaviek a tela, kolagén typu III pre zdravé cievy, pokožku, vlasy a nechty. Ako prvý výrobok na českom trhu obsahuje bezkonkurenčné množstvo kvalitnej kyseliny hyalurónovej (100 mg) pre dokonalú hydratáciu a extrémne rýchle omladenie. B.ESTÉE kolagén je tiež obohatený o vysoké množstvo vitamínu C, ktorý zabezpečuje 100 % vstrebávanie účinných látok a zároveň podporuje imunitný systém.

 

Za zrodom well being a kozmetickej značky B. ESTÉE stojí MUDr. Jana Bastien Šimurdová, alias @doktorkajanka , renomovaná estetická lekárka, uznávaná špecialistka na omladzovanie pleti a anti-aging terapie. Vo svojej praxi na klinike www.besteeclinic.cz sa zameriava na optimálnu liečbu prejavov starnutia, ako aj ich prevenciu.

-----------------------------------------

Myšlienka vytvoriť vlastné produkty na výrazné omladenie a skrášlenie vznikla na základe jej odborného výskumu a dlhoročnej praxe. Na základe vlastných poznatkov o regeneračných schopnostiach organizmu a dôkladného štúdia procesu starnutia buniek vyvinula spolu s tímom kozmetiky B.ESTÉE jedinečný, vysoko účinný kolagénový nápoj najvyššej možnej kvality.

 

 

"Každý klient, ktorý ma navštívi na klinike, chce pre seba urobiť to najlepšie.
Vrátiť tvár, pleť, vzhľad tam, kde kedysi boli. Spomaliť proces starnutia.
Omladiť sa. Od tohto momentu ide o spoluprácu.
Klienti sa o seba starajú doma a ja sa o nich starám cielenou terapiou v ordinácii.
Meníme spôsob pečovania o pleť, od kozmetiky cez výživové doplnky až po životný štýl,
na tie najúčinnejšie a k telu najšetrnejšie, pretože väčšinou už krém jednoducho nestačí."

A tak MUDr. Jana Bastien Šimurdová s využitím odborných poznatkov o vlastných regeneračných schopnostiach organizmu a štúdiom procesu starnutia buniek pracovala na dokonalom zložení prvého účinného kolagénového nápoja s revolučnými účinkami v najvyššej možnej kvalite.
"Na súčasnom trhu existujú kvalitné produkty, ale obsah účinných látok v zložení nie je dostatočný. Na dosiahnutie dokonalých výsledkov by mali klienti užívať naraz 3 až 5 produktov, len aby pokryli nároky organizmu. A to je veľa. Naše kolagény B.ESTÉE obsahujú všetky potrebné zložky v najvyššej kvalite, preto sú absolútnou špičkou v segmente morských kolagénov.

"Ak si doma pravidelne dopĺňate najzákladnejšie stavebné bloky buniek
vo forme chutného kolagénového nápoja, výsledky omladenia na seba nenechajú dlho čakať.

 

 

Pridajte sa k nám ako odborníci na krásu, dlhovekosť a sviežosť.
Teším sa na každú premenu s kolagénom B. Estēe a ďalším naším kozmetickým radom."